Yes Studio - nehty

naše nabídka v péči o vaše nehty

Nehtová modeláž

Na nehtové modeláži pěčujeme jak o přírodní nehty, tak i o umělé ( gelové). U nás ve Studiu YES používáme k aplikaci gelových, akrylových, nebo akrygelových nehtů produkty americké značky Plattinum.

Nehty se dělají na přání klientky v designu na denní nošení, ale pracujeme i s nevěstami a nabízíme i širokou škálu zdobení nehtů, nejen svatebních, ale i na jiné slavnostní příležitosti.

Péče o přírodní nehty provádíme technikou japonské manikury P-shine. kdy se do přírodního nehtu zalešťuje hmota z včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu a dalších výživných složek, včetně vitamínů A,E, H a provitaminu B5.

Po celkové péči Vám Vaše ruce ošetříme kvalitní nemastnou máslovou emulzí na ruce s výtažkem mléka a medu


Pedikura

Pedikúra je prováděna kvalifikovanou pedikérkou s mnohaletou praxí v oboru. U nás ve studiu nabízíme tzv. kombinovanou pedikúru, kdy používáme techniky jak mokré, tak suché (přístrojové) pedikúry.

Ošetření Vašich nohou se provádí profesionálním přístrojem Podlog. Ten pomocí velmi jemného brusného kotouče zahladí kůži Vašich nohou po mokré pedikúře. Toto ošetření je zakončeno jemným promazáním a masáží Vašich nožek.

Dále zde velmi efektivně odstraňujeme kuří oka, zarostlé, nebo jinak zdeformované nehty na nohou. V letních měsících jsou velmi populární gelové nehty na nohou, které nejen že krásně vypadají, ale i dlouho vydrží.

Samozřejostí je jejich zdobení, ať už klasickou francouzskou manikúrou, nebo za použití barevných gelů, třpytek, kamínků..


 

 

 

Nabízíme také dárkové poukazy na naše služby.

K zakoupení u nás ve Studiu YES, Nový Jičín.

divider

 

Objednejte se včas:

 

Nehtová modeláž

Hana Sváčková

 606 209 633